skip to Main Content

Spolek Rošťáci

Spolek Rošťáci Krnov  prosinec 2018 – Benefiční aukce fotbalových dresů: Byla uspořádána aukce fotbalových dresů a díky nejen našeho klubu se vybralo 38000,- , výtěžek byl předán v únoru 2019 na 1.benefičním plese Rošťáku v Třemešné.

www.rostacikrnov.cz

Na aukci se podílelo mnoho českých hráčů, hrajících v české lize i v zahraničí:

Jan Žídek, Tomáš Jursa, Jan Schaffartzik, Jarda Svozil, Matěj Hrabina, Vojtěch Šrom (všichni SFC Opava ) společně s firmou BU1 a jedním dresem celá kabina SFC Opava, Tomáš  a Ondřej Čelůstkovi ( Pardubice a Antalyaspor ), Libor Kozák ( Liberec ), Robert Hrubý a Patrizio Stronati ( Fc Baník Ostrava ), Milan Škoda ( SK Slavia Praha ), Tomáš Wágner ( Karviná ), Vít Beneš, Šimon Falta ( Olomouc ) a jedním dresem celá kabina SK Sigma Olomouc, Tomáš Necid ( Ado den Haag ), Zdeněk Partyš, Ondřej Mihálik ( AZ Alkmar ) a Martin Graiciar ( Fiorentina ) společně ze svou maminkou Petrou.