skip to Main Content

Poslední domácí zápas jarní části 2018/2019, TJ SLEZSKÉ PAVLOVICE 1963 3-1 FK Hošťálkovy ( 3-0 )

V sobotu jsme odehráli poslední domácí zápas tohoto ročníku. Soupeř byl tým z Hošťálkov, který se na jaře zlepšil a s každým soupeřem hrál vyrovnanou partii. Díky výsledkům ostatních zápasu jsme věděli, že když vyhrajeme, tak v konečné tabulce skončíme třetí. Do zápasu, ale nemohli nastoupit zranění hráči Petr Lapuník, Ondřej Kubín a Jan Hnízda, z pracovních důvodu nemohli nastoupit Martin Paluch, Jiří Surma a Matouš Říčný.

Zápas začíná a jde vidět naše snaha vyhrát zápas, držíme míč a hrajeme. Během prvních 15.minut si vytváříme šance, ale nedokážeme vstřelit branku. To se, ale ve 20.minutě po pěkné akci mění, branku na 1-0 dává Míra Konvička. Nervozita konečně po vstřelené brance opadla a hrajeme dobrý fotbal, střílíme na bránu. 35.minuta v půlce přebírá míč Jan Holouš, obchází 3 hráče soupeře a přihrává úplně volnému Ondřejovi Pizurovi, ten trefuje zařízení a stav utkání je 2-0. O 6.minut později (41.minuta) a trefuje se po další pěkné akci Jakub Němec. Výsledek prvního poločasu 3-0

2.poločas polevujeme a přestáváme hrát a z přímého kopu soupeř krásnou brankou snižuje na 3-1. Ve zbytku zápasu branka již nepadla a tak poslední domácí zápas vyhráváme 3-1.

Příští týden se hraje poslední kolo. Od 15.00hod hrajeme na hřišti postupujícího Krnova B, těšíme se na Vaší podporu a doufáme, že naše série bez prohry se protáhne o další zápas, aktuálně jsme na osmi zápasech bez prohry ( 6-2-0 ).

Branky v zápase: Konvička, Pizur, Jakub Němec

22 B Kočí Karel
4 O Stručka Lukáš
5 O Bolek Lukáš
10 O Němec Jakub [K]
24 O Petrovič Viliam
9 Z Wenda Patrik
3 Z Bajusz Lukáš
6 Z Pizur Ondřej
7 Z Janoušek Tomáš
11 Ú Pavlíček Radim
19 Ú Konvička Jaromír
SESTAVA PROTI FK HOŠŤÁLKOVY
8 O Badura Libor
13 Z Němec František
29 Ú Holouš Jan
15 Z Hrachovec Filip
20 Z Janošec Libor
2 Z Kovalský Marek
21 N Skopal Jakub