Janov 3-5 TJSP1963 (0-4)

První zápas nového ročníku nás los zavedl do Janova. Janov minulou sezonu skončil poslední, ale během léta masivně posílil a tak byl soupeř nečitelný. Další problém byl, že nám v chybělo 6 hráčů základní sestavy, ale jako pozitivní můžeme brát to, že na střídání bylo připraveno 5 hráčů.

1.poločas byl celkem jasný, co se výsledku týče. Po dvou brankách Martina Pizura, jedné brance Ondřeje Pizura a jedné brance Filipa Hrachovce jsme šli do kabina za stavu 0-4 pro TJ SP1963.

2.poločas TJSP1963 přestali hrát a dali šanci soupeři na snížení stavu na 2-4, poté završil hattrick Martin Pizur. Soupeř však dokázal snížit z rohového kopu na 3-5. Takto zápas i skončil a my si tak připisujeme první 3 body za naším cílem. Nutno podotknout, že jsme spálili minimálně deset dalších šancí v druhém poločase a také nám nebyl hned 2x uznáný gol.

SESTAVA PROTI JANOVU:

TJ SLEZSKÉ PAVLOVICE Z.S.
# P JMÉNO ŽK ČK
22 B Kubín Ondřej