BENEFIČNÍ AUKCE FOTBALOVÝCH DRESŮ II

Zdravím vás přátelé. 1.10.2019 začínáme již druhou dražbu fotbalových dresů.

Pravidla dražby:

– Každý den budeme pro větší přehled dávat jeden dres
– Každý dres začíná na částce 2000,-
– Opět bude cílová částka, kdo ji dá jako první bere dres, pokud jej nikdo ten den nepřebije dvojnásobkem
– Dresy opět budeme posílat na dobírku, pokud nejsi z okolí Krnov, Opava (tzn. pripocti si cca 100,- na poštovné)
– Aukci opět budete pomáhat spolku Rosťáci, kteří peníze rozdělí potřebným dětem. Plus máme 2 svoje děti, kterým přispějes. Záleží kolik podle výtěžku.
– Minulý rok byla částka 38 000,- letos bychom chtěli dvojnásobek 💪💪💪
– Dresy, které máme jsou všechny originál, hrané, podepsané, máme od většiny ligových klubů, repre, i zahraniční.
Takže 1.10. začínáme 😊⚽⚽

Do aukce máme letos víc dresů než minulý rok. Zde dáváme pár hráčů, kteří přispěli:

Kateřina Svitková Nejlepší fotbalistka ČR, kandidátka na nejhezčí branku v Lize Mistrů, česká reprezentantka, hráčka SK Slavia Praha

Ondřej Čelůstka společně s bratrem Tomášem –  Tomáš – hráč týmu z Pardubic. Ondřej – obránce a reprezentant, od července 2015 hrající za turecký klub Antalyaspor.

Josef Hušbauer –  český fotbalový záložník a reprezentant, od ledna 2016 působící v klubu SK Slavia Praha. Mimo ČR působil na klubové úrovni v Itálii, na jaře 2015 absolvoval půlroční anabázi v klubu Cagliari Calcio. Je dvojnásobným vítězem české ligy i poháru.

Jiří Pavlenka – je český fotbalový brankář a reprezentant, od června 2017 hráč německého klubu Werder Brémy.

Tomáš Koubek – je český fotbalový brankář a reprezentant, od léta 2019 hráč německého klubu FC Augsburg.

Milan Baroš – je český fotbalový útočník, od června 2017 hráč FC Baník Ostrava. Mimo Česko působil na klubové úrovni ve Velké Británii (Anglii), Francii a v Turecku.Je držitel bronzové medaile z Mistrovství Evropy 2004 a s 5 góly nejlepší střelec tohoto turnaje, se 41 góly druhý nejlepší střelec v historii české fotbalové reprezentace (za Janem Kollerem s 55 góly) a člen Klubu ligových kanonýrů. Také mistr Evropy hráčů do 21 let z roku 2002

Milan Škoda –  je český fotbalový útočník a reprezentant, od ledna 2012 působí v SK Slavia Praha.

Martin Doležal – je český fotbalový útočník  a reprezentant, momentálně působící v českém prvoligovém týmu FK Baumit Jablonec.

Jaroslav Svozil – český fotbalový obránce, aktuálně hrající v týmu SFC Opava.

a plno dalších fotbalistů, tímto všem děkujeme za ochotu pomoct.

DO AUKCE SE MŮŽETE ZAPOJIT NA NAŠEM FB: FOTBAL SLEZSKÉ PAVLOVICE, přihlášením se do skupiny BENEFIČNÍ AUKCE FOTBALOVÝCH DRESŮ.