Podrobnosti

Datum Čas League Sezóna
27. 4. 2019 13:15 III. třída sk. A 2018/2019

Report

V sobotu nás čekal velmi těžký soupeř. Druhý tým tabulky Krásné Loučky ,,B,, . Do poslední chvíle jsme nevěděli, v jaké sestavě se bude hrát a jaký bude počet hráčů. Nakonec se nás sešlo 15, což bylo milé překvapení.

1.Poločas: ze začátku zápasu se týmy oťukávaly a postupně si tvořily šance. K brance to nevedlo ani na jedné straně a tak se šlo do kabin za stavu 0-0.

2.Poločas: tempo hry se postupně stupňovalo, ale branka stále v nedohlednu, až se na to náš stoper Jakub Němec v 59.minutě nemohl dívat a tak rozjel solo z půlky hřiště, na konci akce skončil míč v síti. 0-1 pro TJ SP 1963. Po vstřelené brance se naše hra mírně uklidnila, ale soupeř se snažil vyrovnat a náš klub čekal postupně zesilující nápor soupeře. V 73.minutě, ale pojistil vedení Patrik Wenda a zvýšil na 0-2 pro TJ SP 1963. V tuto chvíli i tlak soupeře polevil a my už si v klidu podrželi vedení a z Louček vezeme plný počet bodů. Po výhře si držíme krásné 4. místo. Velké díky patří nejen našemu novému brankáři Karlovi Kočímu, ale celému týmu, za bojovnost a srdce ve hře.