Slezské Pavlovice — Janov

4. 5. 2019 16:30 III. třída sk. A 2018/2019

V sobotu v 16.30hod nás čekal poslední tým soutěže – Start Janov.

Papírově jsme měli být favoritem, protože Janov získal během sezony 5bodů a jeho skore před zápasem bylo 19:67. Soupeře jsme, ale nechtěli podcenit, protože známe kvality nejen bratři Sklenaříku. Pěkným překvapením také bylo, že i když se soupeři výsledkově nedaří, přijelo i dost fanoušků Janova.

Průběh zápasu:

1.poločas

Hned od začátku jsme soupeři ukazovali, že hrajeme doma a do moc šanci jsme je nepouštěli. Vytvořily jsme si plno slibných příležitostí, které jsme kromě jedné, ale nedokázali proměnit v gol. Jedinou branku 1.poločasu zaznamenal Ondřej Kubín, když mu krásně nahrál Radim Pavlíček. Černou kaňkou závěru poločasu bylo zranění hostujícího brankáře, když po úspěšném zákroku musel střídat, kvůli zranění ramene

2.poločas

Opět to bylo o určování hry našim týmem, ale branka ne a ne přijít. Náhradní brankář měl práce víc než dost a zaslouží uznání, za plno pěkných zákroků. Naštěstí se poslední dobou střelecky prosazuje Patrik Wenda, který s přehledem a klidem uklidil míč do prázdné brány z 25metrů. Třetí branku v závěru utkání vstřelil Jan Holouš.

DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM ZA VAŠÍ PODPORU A JANOVU PŘEJEME ÚSPĚŠNÝ ZBYTEK SEZONY, SNAD SE DALŠÍ ROK POTKÁME ZASE A NEBUDETE MUSET BOJOVAT S NEDOSTATKEM HRÁČU, JAK TUTO SEZONU.

SESTAVA NA ZÁPAS S JANOVEM

Brankář: Karel Kočí

Obrana: Jakub Němec, Jan Hnízda, Lukáš Stručka

Záloha: Ondřej Pizur, Petr Lapuník ( K ), Tomáš Janoušek, Patrik Wenda

Útok: Radim Pavlíček, Ondřej Kubín, Vilda Petrovič

Náhradníci: Jan Holouš, Jakub Skopal, Libor Janošec, František Němec, Míra Konvička, Filip Hrachovec.

Branky: Ondřej Kubín, Patrik Wenda, Jan Holouš