Slezské Pavlovice — Osoblaha

18. 5. 2019 17:00 III. třída sk. A 2018/2019

DERBY NIC NECHYBĚLO!!!

Už dopředu jsme všichni věděli, že tento zápas bude zápasem jara. Postupně se začalo vše plnit podle plánu a opravdu můžeme říci, že zápas naplnil očekávání všech – pivo teklo proudem, fotbal byl tvrdý, branky padly na každé straně, počasí ideální.

1.poločas

Již od prvních minut se začalo ukazovat, že tento zápas je derby a ani jeden ze soupeřů druhému nic nedaruje, záčalo se z ostra a tvrdě. Hra byla nervozní a žádný s týmu neměl balon dlouho na noze, ve 20.minutě se dostal do šance kapitán hostí Janis Golias a početná skupina fanoušku Osoblahy se mohla radovat. TJ SP 1963 0-1 Osoblaha. Další průběh zápasu byl až do 41.minuty vyrovnaný a šance měli několikrát oba týmy. 41.minuta – po krásné nahrávce Ondřeje Kubína šel na brankáře sám Radim Pavlíček, který potvrdil pověst střelce. VYROVNÁNO 1-1.

Druhý poločas i přes dostatek šancí branku nenabídl, až na 80.minutu, kdy měl soupeř možnost kopat penaltu, kterou však neproměnil a tak zápas skončil slušivou remízou 1-1.

DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM FANOUŠKŮM OBOU CELKU ZA PARÁDNÍ ATMOSFÉRU.

SESTAVA TJ SP1963:

KOČÍ

STRUČKA, BOLEK, PETROVIČ, HNÍZDA

PIZUR, NĚMEC JAKUB, JANOUŠEK, WENDA

KUBÍN, PAVLÍČEK

Náhradnici: Kovalský, Němec Fr., Skopal Jakub, Bajusz, Hrachovec, Badura, Holouš