Liptaň — Slezské Pavlovice

25. 5. 2019 14:00 III. třída sk. A 2018/2019

Již před začátkem utkání řešíme celý týden milé starosti a to takové, že na zápas je nás připraveno 20 hráčů, to znamená jediné – dva si bohužel nezahrají a to navíc chybí Karel Kočí a Ondřej Pizur.

Do Liptáně přijíždíme cca hodinu před zápasem a sledujeme jak se domácí pomalu scházejí, zdravíme se ze svými fanoušky, kterých přijelo cca 15. Tímto děkujeme, že za námi jezdíte i na hřiště soupeřů. Pavel Rejda a Libor Badura jako trenéři určují základní sestavu a náhradníky a pomalu jdeme na věc.

1.poločas:

Ještě než se každý stačil rozkoukat, vedeme po brance Jakuba Němce ve 2.minutě 1-0. Celou dobu tvoříme hru a Liptáň se zmohla pouze na nakopávané míče, které končí u pozorné obrany, nebo brankáře, hru diktujeme mi, ale další branka ne a ne přijít. Až ve 26.minutě si vzal na nohu dnešní kapitán Jakub Němec a z dobrých 30 metrů vymetl růžek soupeřovi brány:  2-0. Liptáň poté těsně před poločasem snižuje po nedorozumění brankáře, když pomezní signalizoval ofsajd, ale hlavní nepískl, brankář tak nahrává omylem soupeři, který jde sám na bránu – 1. střelu ještě chytá, druhou také, ale 3 dorážka končí v sítí – 44.minuta 2-1, hloupá branka do šatny.

2. poločas:

Opět většinu poločasu my tvoříme hru, ale vše je ze strachem a nepřesné, šance si začíná tvořit i soupeř, ale výsledek držíme, několik naších šancí konči buď v rukou brankáře, nebo mimo bránu, krásnou střelou těsně nad se prezentoval Vilda Petrovič, několikráte i útočníci, nebo i záloha. Těsně před koncem zápasu v 88.minutě se trefuje nejlepší jarní střelec Patrik Wenda a střílí branku na 3-1. Tímto nám dodává klid a my už výsledek hlídáme. Tímto se dostáváme na průběžné 3.místo v tabulce.

KONEC ZÁPASU, naše série pokračuje na 7 zápasu bez prohry ( 5-2-0 ), jedinou černou kaňkou na zápase je zranění našeho útočníka , který má výron kotníku a sezona pro něj skončila. Příští týden nás čeká tým z Hošťálkov, prodloužíme svou sérii?

99 B Holouš Jan
5 O Bolek Lukáš