DERBY: TJ SLEZSKÉ PAVLOVICE 1:4 Osoblaha (1:1)

Podrobnosti

Datum Čas League Sezóna
5. 10. 2019 15:00 III. třída sk. A 2019/2020

Report

Na derby se všichni těšíme, plně se soustředíme a věříme v nějaké body s favoritem z Osoblahy. Ráno v den utkání nám lehce kazí náladu špatné počasí a déšť. Ve 13.00 hod se všichni scházíme na hřišti a připravujeme se na zápas. Přijíždí soupeř a s ním i jeho fanoušci, kteří přijeli i přes špatné počasí, našich fanoušků se také schází dost ( tímto všem zúčastněným děkujeme, že i přes tyto špatné podmínky docházíte a podporujete oba kluby).

Rozhodčí zahajuje zápas a už od začátku vidíme kdo bude diktovat tempo hry. Je to Osoblaha, která drží míč na kopačkách, ale my nevypouštíme jediný souboj. Po několika výborných zákrocích našeho brankáře, který nás dnes drží se dostává k míči Martin Pizur a otvírá brankový účet. Vedeme 1-0. Soupeř, ale brankou do šatny vyrovnává. Stav v poločasové pauze ukazuje tabule 1-1. Druhý poločas je jasně ve znamení soupeře a Osoblaha přidává tři branky. Nutno podotknou, že ani jede z týmu nevypustil jediný souboj.

5. 10. 2019 15:00

tráva , 80 diváků | Rozhodčí: Birdáč Miroslav

TJ Slezské Pavlovice z.s. 1:4 (1:1) FK Slezan Osoblaha, z.s.

STŘELCI: 30. Pizur Martin – 36. Pavlíček Jan, 58. Peterka Radim, 69. Peterka Radim, 82. Korchan Tomáš