Hošťálkovy 2-4 SLEZSKÉ PAVLOVICE (2-2)

21. 9. 2019 16:00 III. třída sk. A 2019/2020

V sobotu nás čekal těžký zápas na hřišti soupeře z Hošťálkov. Na sraz vyrážíme v dobré náladě a s počtem 18 hráčů připravených do hry. Při příjezdu do Hošťálkov hned zjišťujeme, že se dnes soupeř sešel pouze s dvanácti hráči.

Do zápasu nastupujeme odhodlaně a jdeme si pro 3 body i když víme, že soupeř je v tabulce hned za námi nechceme nechat nic náhodě. První střela – první branka, když z dvaceti metrů dává na 0-1 pro nás Petr Lapuník mladší. Divoký začátek zápasu a pěkná střela soupeře z cca 25 metrů, špatné vyběhnutí našeho brankáře a sluníčko do očí znamená vyrovnání v 5.minutě. Další akce a po akci Martina Pizura , který má letos střeleckou formu kdy šel sám na brankáře zvyšuje v 9.minutě na 1-2. Během poločasu jsou následně šance na obou stranách a ani jeden ze soupeřů nevypouští souboje. V 38. minutě dostáváme vyrovnávací branku na 2-2, tímto poločas končí.

Na začátku druhého poločasu z rohu zvyšuje Ondřej Kubín – 53.minuta, tempo zápasu navazuje na 1. poločas, rozuzlení přichází v 79. minutě, kdy pojišťující branku dává Ondřej Pizur a uklidňuje nás. Takto zápas i končí a my vezeme z Hošťálkov 3 důležité body. Nutno podotknout, že se proti soupeři prosadili hráči, kteří oblékali dres Hošťálkov ( M. Pizur, O. Pizur, O. Kubín ).

Příští sobotu hrajeme doma s týmem Krásných Louček, kterým aktuálně patří poslední pozice, ale známe jejich kvality a víme, že to nebude lehký zápas.

FK Hošťálkovy, z.s.  2:4 (2:2) TJ Slezské Pavlovice z.s.

STŘELCI: 5. Tošenovský David, 38. Kondrát Michael – 3. Lapuník Petr, 9. Pizur Martin, 53. Kubín Ondřej, 79. Pizur Ondřej
22 B Kočí Karel
20 O Šuráň Josef