SLEZSKÉ PAVLOVICE 2-0 Liptáň ( 1-0 )

Náhled

14. 9. 2019 15:00 III. třída sk. A 2019/2020

Náhled

V sobotu nás čekal nevyzpytatelný soupeř s Liptáně. Se soupeřem s Liptáně máme sice poslední roky kladnou bilanci, ale vždy to byly těsné vítězství. Před zápasem víme, že nebudeme mít k dispozici Petra Lapuníka ml, který z pracovních důvodu vynechává, zraněný je také brankář Jan Holouš. Do hry, ale poprvé v ročníku nastupují Karel Kočí, Jan Hnízda a také po zranění se vrací Petr Lapuník starší. Celkem se nás schází 16 hráčů, což je slibný začátek.

Hodnocení zápasu: Nemá smysl dál rozebírat naše vítězství, naše hra byla od začátku do konce zbytečně kouskovaná a uhádaná. V prvním poločase dal branku Ondřej Pizur, ve druhém zkušeně bodlem Tomáš Janoušek. Nutno podotknout, že brankář Karel Kočí, který během zápasu moc práce neměl se ukázal fanouškům a spoluhráčům krásným zákrokem, který soupeři vzal míč těsně z hlavy. Snad se do dalšího zápasu poučíme z chyb a v těžkém zápase porazíme třetí tým soutěže. Hošťálkovy.

22 B Kočí Karel
5 O Bolek Lukáš [K]