TJ Slezské Pavlovice – TJ Krásné Loučky B

Datum Čas
28. 9. 2019 15:00

V sobotu k nám přijeli Krásné Loučky B, aktuálně poslední tým soutěže, ale podle nás jen díky toho, že mají o 2 zápasy méně jak ostatní. Už před zápasem jsme věděli, že to nebude lehký soupeř a když vidíme při příjezdu počet hráčů 16, je nám jasné, že dnes soupeře neuběháme 🙂

První poločas ne nese ve znamení neproměněných šancí na naší straně, kdy se postupně do tutovek dostali hráči Patrik Wenda, Martin Pizur a Ondřej Kubín, tito hráči, ale své šance neproměnili. Soupeř během prvního poločasu nevyslal na naší branku ani jednu střelu a tak poločas končí 0-0.

Druhý poločas se soupeř zvedl a prvních 20 minut určoval tempo hry, dostává se do šancí, které náš brankář chytá. V 55.minutě hosté zahrávají roh, který rozehrávající hráč zatáčí přímo do šibenice, 0-1 pro soupeře. Potom se tempo hry vyrovnává a dalších 20 minut hrajeme my, okupujeme polovinu soupeře, ale k brance to díky naší impotenci nevede. Až v 88. minutě z přímého kopu vyrovnává kapitán Jakub Němec. Na závěr utkání máme ještě tři rohy po sobě, ale k vítězství to nevede. Konec zápasu – konečný výsledek 1-1.

SESTAVA TJ SLEZSKÉ PAVLOVICE

99 B Holouš Jan
20 O Šuráň Josef
5 O Bolek Lukáš